باکیفیت و ارزان ترین لامپ ایرانی که کمتر کسی به آنها دقت کرده است

آیا میدانستید؟باکیفیت و ارزان ترین لامپ ایرانی که کمتر کسی به آنها دقت کرده است چیست؟

با توجه به گسترش ساخت و کالاهای ایرانی .شرکت های ایرانی در زمینه های تکنولوژی هم فعالیت خود راشروع کرده اند. واین باعث شده تا سازنده گان ایرانی به فکر تولیدات خود در زمینه های الکتریکی باشند هرچند درگذشته هم شرکت های موفق در این زمینه ها فعالیت نموده اند.اما پس از چندین سال ورشکست شده اند چون در زمینه تبلیغات خود کوتاهی کرده اند.و با توجه به موفقیت های اولیه خود نتوانشتند خودرا درگردانه رقابت حفظ کنند.و به همین خاطر شکست خورده اند. بدون شک  شما هم باکیفیت و ارزان ترین لامپ ایرانی که کمتر کسی به آنها دقت کرده است را نمی شناسید.

تاریخچه ساخت لامپ

همان طور که می دانید .لامپ توسط توماس ادیسون در سال 1873 اختراع شده است و همان طور که او گفته است . من ده هزار بار شکست خورده ام ولی هیچ و قت نگفته ام ده هزار بار شکست خورده ام گفته ام من ده هزار راه برای روشن نشدن لامپ پیدا کرده ام همچنین همان گونه که اطلاع دارید لامپ های اولیه که بر پایه تنگستن بوده در ابتدا از گرافیت استفاده می شده است . و بعد ها از تنگستن و بعد تر از آن از لامپ های ال ای دی استفاده می شد. و یکی از مشکلاتی که زیاد در ابتدای ساخت لامپ به آن بر می خوردند این بود که لامپ ها سریعا گرم می کردند و زود می سوختند .که با استفاده از گاز هلیوم توانستند زمان آن را از چند ساعت به چند سال افزایش دهند.

 

 

باکیفیت و ارزان ترین لامپ ایرانی

یکی از باکیفیت و ارزان ترین لامپ ایرانی لامپ افتوشو هست که در مقایسه با مدل های خارجی خود بسیار ارزان و با کیفیت است.این لامپ همانطور که می دانید بسیا بسیار کاربر پسند است . و این امر در تنوع محصول آن به ویژه دیده می شود به طوری که تنوع آن هم از نظر ساختار نوری مانند آفتابی و مهتابی و هم ازنظر واحد وات است که شامل 9 وات 12 وات و 15 وات است.لامپ 15 وات مهتابی افتوشو در خلاصه موضوع هر کسی که از آن خریده است احساس آرامش کرده است. و عمر آن بسیار بادوام است.

 

 

باکیفیت و ارزان ترین لامپ های ایرانی

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *